Włocławek - Wiadomości: Przed sobotnimi uroczystościami upamiętniającymi 30. rocznicę męczeńskiej ... We wtorek 28 października, we Włocławku odbędzie się zbiórka przedmiotów ... W dniach 23 -25 października br. odbędzie się we Włocławku XXIV Forum ... Włocławek - Sport: W Wilkowicach odbył się Puchar Polski Mieszanych Sztuk Walki dzieci ... Reprezentanci Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w XIII ... W słoneczny jedenasty dzień października 2014r. na Hali sportowej przy ulicy ... Prasa - Włocławek: Pierwszą łopatę wbiją, gdy tylko rozstrzygnięty zostanie przetarg na ... W oddziale spółki Agros-Nova - "Przetwory” we Włocławku w tym ... Dzięki pomocy wielu ludzi zwierzęta we włocławskim schronisku mają lepsze ...
www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek
 Foto temat
30. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki cz. IV
Inne
 Włocławska galeria
Wernisaż wystawy Grzegorza Bieniasa
 Włocławek - Wiadomości

Jarosław Kaczyński gościł we Włocławku 
Przed sobotnimi uroczystościami upamiętniającymi 30. rocznicę męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki odbyła się konferencja prasowa z udziałem prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, który gościł we Włocławku.    więcej »
q4.pl / 20-10-2014

 R E K L A M Adalej 

Pozbądź się niepotrzebnych sprzętów
We wtorek 28 października, we Włocławku odbędzie się zbiórka przedmiotów używanych. Można przynieść niepotrzebne meble, sprzęt elektryczny i elektroniczny, tekstylia, wydawnictwa i sprzęt sportowy, które następnie zostaną poddane procesowi przygotowania do ponownego użycia.    więcej »
q4.pl / 20-10-2014
Zbliża się XXIV Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych
W dniach 23 -25 października br. odbędzie się we Włocławku XXIV Forum Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych. Organizatorami Forum są: Samorząd Studencki włocławskiej PWSZ i Komisja Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej Polskiej.    więcej »
q4.pl / 20-10-2014
Trwa budowa Zakładu Radioterapii we Włocławku
Do końca roku obiekt osiągnie stan surowy zamknięty.    więcej »
q4.pl / 20-10-2014
Świetliki – prezentacje artystyczne świetlic środowiskowych
W klubie ''Zazamcze'' po raz pierwszy odbędzie się impreza z udziałem włocławskich świetlic MOPR.    więcej »
q4.pl / 20-10-2014
Konferencja w sprawie opłat cmentarnych (2
Podczas piątkowej konferencji prasowej, członkowie Stowarzyszenia Włocławek ponad podziałami odnieśli się do kwestii spółki Zieleń Miejska oraz wysokości opłat cmentarnych.    więcej »
q4.pl / 20-10-2014
Kolejna okazja, by porozmawiać o strategii dla Włocławka
Trwają konsultacje społeczne projektu Strategii rozwoju miejskiego obszaru funkcjonalnego Włocławka na lata 2014-2020 wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko.    więcej »
q4.pl / 20-10-2014
Dziś mija termin nadsyłania zgłoszeń do Budżetu Obywatelskiego
Jeszcze tylko przez kilka godzin włocławianie mogą nadsyłać propozycje do Budżetu Obywatelskiego na 2015 rok. Pieniądze zostaną przeznaczone na realizację inwestycji, które zdobędą największą liczbę głosów.    więcej »
q4.pl / 20-10-2014
Wernisaż wystawy Grzegorza Bieniasa
W piątek (17 października) w Muzeum Diecezjalnym we Włocławku odbyło się otwarcie wystawy malarstwa Grzegorza Bieniasa pt. PEREGRYNACJE.    więcej »
q4.pl / 20-10-2014
30. rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki
W dniach 17-18 października obchodziliśmy 30. rocznicę męczeńskiej śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Z tej okazji, w sobotę odbyła się procesja oraz spotkanie modlitewne na włocławskiej tamie oraz przy Sanktuarium przy ul. Płockiej.    więcej »
q4.pl / 19-10-2014
Światło prawdy - Koncert z okazji rocznicy śmierci ks. Jerzego Popiełuszki
W piątek (17 października) we włocławskiej katedrze pw. Wniebowzięcia NMP odbył się wyjątkowy koncert, który był częścią programu obchodów rocznicy śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki w województwie kujawsko-pomorskim.    więcej »
q4.pl / 19-10-2014
VII Orioński Festiwal Piosenki Religijnej Deo Gratias
W dniach 10-11 października 2014 roku w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego we Włocławku odbył się VII Orioński Festiwal Piosenki Religijnej Deo Gratias.    więcej »
q4.pl / 17-10-2014
Powstała książka o seniorach
W październiku br. nakładem Wydawnictwa WSHE, ukazała się książka dr Renaty Brzezińskiej, adiunkta Wydziału Nauk Pedagogicznych, pt. ''Aktywny wiek senioralny. Z badań nad działalnością Kujawsko-Dobrzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku we Włocławku''. Publikacja ukazała się z okazji 5-lecia powstania i działalności KDUTW i jest poświęcona jej słuchaczom. Recenzentem opracowania jest prof. dr hab. Zygmunt Wiatrowski.    więcej »
q4.pl / 17-10-2014
Czy chorujemy na własne życzenie? (1)
Palenie tytoniu a zdrowie. Wyższa Szkoła Humanistyczno Ekonomiczna zaprasza na wykład otwarty specjalisty z Centrum Onkologii w Bydgoszczy.    więcej »
q4.pl / 17-10-2014
Gdzie warto się wybrać i co zobaczyć w najbliższy weekend?
Warto poznać ofertę kulturalną Włocławka na najbliższy weekend. Już w najbliższy piątek, tj. 17 października w Bazylice Katedralnej odbędzie się koncert z okazji rocznicy śmierci ks. Jerzego Popiełuszki „Światło prawdy”.     więcej »
q4.pl / 17-10-2014

1 2 3 4 5 
 Włocławek
» Włocławek - Wiadomości
Z tej okazji, w sobotę odbyła się procesja oraz spotkanie modlitewne na włocławskiej tamie oraz przy Sanktuarium przy ul. Płockiej
więcej » 


» Włocławek - Sport
Spotkanie zakończyło się wynikiem 58:67.
więcej » 


 Nasza galeria
Światło prawdy - Koncert z okazji rocznicy śmierci ks. Jerzego Popiełuszki - cz. II
zobacz » 
 W skrócie
» Region
Na uroczystości obecne były władze województwa, gminy, inwestorzy, oraz przyjaciele szkoły.
więcej » 


» Zapowiedzi
W ramach obchodów we włocławskiej bazylice katedralnej odbędzie się wyjątkowy koncert.
więcej » 


Wszystkim wymienionym przyjaciołom wyrażamy szczególne podziękowanie za dotychczasową współpracę.
Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2014 Włocławski Portal Internetowy