Włocławek - Wiadomości: Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał na gorącym uczynku ... Jeden z najbardziej cenionych japońskich reżyserów – Hirokazu Koreeda, ... W najbliższą niedzielę na bulwarach zagra ''Kapela z ... Włocławek - Sport: Na torze regatowym na jeziorze Gopło w Kruszwicy, zakończyły się finały XX ... Ognisko TKKF ''Radziejowianka'' w Radziejowie zorganizowało ... W niedzielę 10 sierpnia br. między godz.10.00 a 15.00 na terenie ... Prasa - Włocławek: Pierwszą łopatę wbiją, gdy tylko rozstrzygnięty zostanie przetarg na ... W oddziale spółki Agros-Nova - "Przetwory” we Włocławku w tym ... Dzięki pomocy wielu ludzi zwierzęta we włocławskim schronisku mają lepsze ...
www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek
 Foto temat
Wakacje na wojskowo. Zlot Militarny w Darłowie
Inne
 Włocławska galeria
Wakacyjny program BARKA - Mini Mundial przy ZST
 Włocławek - Wiadomości

W czasie wolnym nie zapomniał o tym, że jest policjantem
Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał na gorącym uczynku przestępstwa sprawcę kradzieży. 42-latek zainteresował się kratką ściekową. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Grozić mu może do 5 lat pozbawienia wolności.    więcej »
q4.pl / dodane 11 minut temu

 R E K L A M Adalej 

DKF Ósemka zaprasza dzisiaj na film ''Jak ojciec i syn''
Jeden z najbardziej cenionych japońskich reżyserów – Hirokazu Koreeda, zrealizował głośny film ''Jak ojciec i syn''.    więcej »
q4.pl / dodane 21 minut temu
Kolejny koncert na pływającej scenie już w weekend
W najbliższą niedzielę na bulwarach zagra ''Kapela z Szaconkiem''.    więcej »
q4.pl / dodane 26 minut temu
W sierpniu Międzyosiedlowy Basen Miejski będzie nieczynny
Sierpień to czas prac konserwatorskie w Międzyosiedlowym Basenie Miejskim we Włocławku. Zgodnie z harmonogramem najpierw zostanie wylana woda, następnie zostanie dokonany przegląd niecki i wszystkich systemów a później będzie myta fasada szklana.    więcej »
q4.pl / dodane 33 minuty temu
Wakacyjne linie ''W'' przewiozły już 2500 pasażerów
W Linie W1 i W2 wożą mieszkańców nad jezioro Wikaryjskie. Autobusy kursują w ciepłe, słonecznie dni i zabierają mieszkańców z pętli przy ul. Promiennej i Wiejskiej.    więcej »
q4.pl / dodane 36 minut temu
40 wniosków o przyznanie Karty Dużej Rodziny
Wielodzietni rodzice od niespełna miesiąca mogą składać wnioski o wydanie Karty Dużej Rodziny.    więcej »
q4.pl / dodane 44 minuty temu
Mistrzostwa Świata FAI 2014 Modeli Samolotów Latających na Uwięzi
Już w przyszłym tygodniu w dniach od 7 do 16 sierpnia na lotnisku Areoklubu Włocławek w Kruszynie odbędą się Mistrzostwa Świata FAI 2014 Modeli Samolotów Latających na Uwięzi dla Seniorów i Juniorów w konkurencjach F2A, F2B, F2C i F2D. Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.    więcej »
q4.pl / 30-07-2014
Spotkanie ''Muzyka w cieniu katedr'' w Muzeum
W sobotę 26 lipca w gmachu głównym Muzeum Ziemi Kujawskiej i Dobrzyńskiej przy ul. Słowackiego 1a odbyło się spotkanie z cyklu ''Muzyka w Muzeum'' pt. ''Muzyka w cieniu katedr''.    więcej »
q4.pl / 30-07-2014
Miasto testuje kolejny autobus hybrydowy 
W dniu dzisiejszym na Zielonym Rynku w obecności Prezydenta Włocławka Andrzeja Pałuckiego odbyła się kolejna prezentacja autobusu hybrydowego, Volvo Hybryd 7900, który od wczorajszego popołudnia przez najbliższy tydzień będzie testowany na włocławskich trasach.    więcej »
q4.pl / 30-07-2014
Samobieżna haubica kalibru 122 mm na Zlocie w Choceniu!  
Z przyjemnością informujemy, że jedną z ciekawszych maszyn na III Kujawskim Zlocie Pojazdów Militarnych i Terenowych w Choceniu będzie Samobieżna haubica kalibru 122 mm - Goździk.    więcej »
q4.pl / 30-07-2014
Mini Mundial w ramach wakacyjnego programu ''BARKA''
Przez całe wakacje Centrum Kultury Browar B. realizuje program ''Barka''. To program skierowany do młodych włocławian w wieku 8+ z terenu Starego Miasta, którzy chcieliby spędzić wakacje aktywnie. Tym razem przygotowano zajęcia sportowe na boiskach przy Zespole Szkół Technicznych.    więcej »
q4.pl / 30-07-2014
200 osób bawiło się na kolejnym ''Dancingu pod Chmurką''
Ponad 200 osób, w gorący sobotni wieczór bawiło się w MarinieZarzeczewo podczas czwartej edycji "Dancingu pod Chmurką".    więcej »
q4.pl / 30-07-2014
Kolejny spacerek z przewodnikiem
W najbliższą sobotę włocławska Informacja Turystyczna zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu ''Spacerek z przewodnikiem''.    więcej »
q4.pl / 30-07-2014
Kolejny Bulwar Sztuki i Sportu - wiemy co będzie się działo
W pierwszą niedzielę sierpnia o godzinie 15:00 odbędzie się prezentacja zespołów wokalnych i folklorystycznych działających w ramach włocławskich Klubów Seniora.    więcej »
q4.pl / 30-07-2014
PWSZ pozyskała kolejne środki z funduszy europejskich
Tym razem udało się je zdobyć na kształcenie w ramach Akademickiej Szkoły Policealnej działającej przy PWSZ we Włocławku.    więcej »
q4.pl / 30-07-2014

1 2 3 4 5 
 Włocławek
» Włocławek - Wiadomości
Z przyjemnością informujemy, że jedną z ciekawszych maszyn na III Kujawskim Zlocie Pojazdów Militarnych i Terenowych w Choceniu będzie Samobieżna haubica - Goździk
więcej » 


» Włocławek - Sport
Świetna postawa wioślarzy WTW na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.
więcej » 


 Nasza galeria
II Piknik Militarny we Włocławku cz.II
zobacz » 
 W skrócie
» Region
W dniach 1-3 sierpnia w Choceniu nad jeziorem Borzymowskim odbędzie się III Kujawski Zlot Pojazdów Militarnych i Terenowych - konferencja prasowa
więcej » 


» Zapowiedzi
Festyn odbędzie się 3 sierpnia na terenie Kujawsko-Dobrzyńskiego Parku Etnograficznego w Kłóbce.
więcej » 


Wszystkim wymienionym przyjaciołom wyrażamy szczególne podziękowanie za dotychczasową współpracę.
Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2014 Włocławski Portal Internetowy