Włocławek - Wiadomości: Do końca wakacji Centrum Kultury Browar B. realizuje program ... Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Włocławka. W dniach 3 i 4 października ... Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Informacji Turystycznej ... Włocławek - Sport: W sobotę 23 sierpnia, na boisku przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego ... W dniach 28-30 sierpnia, na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego im. Stanisława ... Wystarczy się tylko zgłosić, aby wziąć udział w bezpłatnych zajęciach nauki ... Prasa - Włocławek: Pierwszą łopatę wbiją, gdy tylko rozstrzygnięty zostanie przetarg na ... W oddziale spółki Agros-Nova - "Przetwory” we Włocławku w tym ... Dzięki pomocy wielu ludzi zwierzęta we włocławskim schronisku mają lepsze ...
www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek
 Foto temat
Piknik Strażacki w Kowalu - cz.IV - koncert Urszuli
Inne
 Włocławska galeria
Wakacyjny program BARKA - Zdrowo żyj!
 Włocławek - Wiadomości

''Zdrowo żyj'' - to był przedostatni motyw przewodni ''Barki''
Do końca wakacji Centrum Kultury Browar B. realizuje program ''Barka'', który skierowany jest do młodych włocławian w wieku 8+ z terenu Starego Miasta, chcących aktywnie spędzić wakacje.    więcej »
q4.pl / dodane 8 minut temu

 R E K L A M Adalej 

Belcanto Per Sempre już w październiku
Mamy dobrą wiadomość dla mieszkańców Włocławka. W dniach 3 i 4 października w naszym mieście odbędzie się IV Festiwal Włoskiej Muzyki Operowej BELCANTO PER SEMPRE.    więcej »
q4.pl / dodane 1 godzinę i 14 minut temu
Ogólnopolskie Zawody Drużyn Strzeleckich już w sobotę
W sobotę (23 sierpnia) we Włocławku odbędą się Ogólnopolskie Zawody Drużyn Strzeleckich o puchar Komendanta Głównego ZS "Strzelec" OSW. Zawody odbędą się pod patronatem honorowym gen. dyw. Romana Polko.    więcej »
q4.pl / dodane 1 godzinę i 24 minuty temu
Wycieczka autokarowa na festyn archeologiczny
Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Informacji Turystycznej informuje, iż organizuje wycieczkę autokarową na festyn archeologiczny ''Wehikuł czasu'' w Parku Kulturowym Wietrzychowice.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 1 minutę temu
Anwil wita polskimi jabłkami
ANWIL z Grupy ORLEN przyłączył się do ogólnopolskiej, społecznej inicjatywy, której celem jest wparcie polskich sadowników. W dniach 20-29 sierpnia wchodzący i terenu firmy mogą częstować się wybornymi, polskimi jabłkami.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 14 minut temu
Kolejny Bulwar Sztuki i Sportu już w niedzielę
Już w najbliższą niedzielę, 24 sierpnia o godzinie 15:00 zapraszamy na BULWAR SZTUKI I SPORTU. Tym razem organizatorem niedzielnego spotkania jest Galeria Sztuki Współczesnej, która zorganizuje warsztaty twórcze pt. ''Pop Art Factory''.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 30 minut temu
Trwa nabór do Akademickiej Szkoły Policealnej przy PWSZ
Dzięki dofinansowaniu w ramach projektu ''Zaopiekuj się swoją przyszłością'' w roku szkolnym 2014/2015 mieszkańcy 9 gmin: Boniewo, Izbica Kujawska, Lipno, Dobrzyń n.Wisłą, Wielgie, Chrostkowo, Topólka, Dobre będą mogli w ramach rocznej szkoły policealnej zdobyć bezpłatnie atrakcyjny i poszukiwany na rynku pracy zawód opiekuna medycznego.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 35 minut temu
Prace na IV etapie DK 91 są zaawansowane
Jak informuje Miejski Zarząd Dróg, prace remontowe na IV etapie drogi krajowej nr 91 są zaawansowane. Wykonawca cały czas prowadzi prace związane z układaniem warstw asfaltowych nawierzchni jazdy.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 37 minut temu
Ulice Wronia i Płocka doczekają się remontu
Kolejne ulice we Włocławku zostaną przebudowane. Miejski Zarząd Dróg wyłonił już wykonawcę, który zajmie się położeniem nowych nawierzchni na ulicach Wroniej od skrzyżowania z ul. Wolność do Placu Przyjaciół Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz na odcinku ulicy Płockiej od skrzyżowania z ul. Ogniową.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 47 minut temu
Aktor z Matrixa promuje nasze województwo 
Keanu Reeves, amerykański aktor znany z roli Neo w filmie Matrix, w telewizyjnych spotach promuje wydarzenia odbywające się w naszym województwie.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 52 minuty temu
Włocławek w Panoramie - Wzorcownia
Zapraszamy do obejrzenia kolejnych zdjęć wykonanych w technice panoramy. Tym razem przedstawiamy Wzorcownię we Włocławku. Autorem panoram jest Zygmunt Dobrosielski.    więcej »
q4.pl / 22-08-2014
W ręce policjantów wpadł sprawca kradzieży metalowych elementów
W minionym tygodniu z terenu jednej z firm przy ul.Wapiennej zginęły metalowe elementy. Wczoraj (20.08) policjanci zatrzymali sprawcę tej kradzieży. Teraz może mu za to grozić do 5 lat pozbawienia wolności.    więcej »
q4.pl / 21-08-2014
I Festiwal Smoczych Łodzi we Włocławku
Na koniec wakacji czekają nas wielkie emocje na przystani wioślarskiej we Włocławku. Przed nami pierwszy w historii Festiwal Smoczych Łodzi. Gośćmi specjalnymi będzie m.in. Husaria Gdańsk - Smocze Łodzie.    więcej »
q4.pl / 21-08-2014
Pożegnaliśmy ks. prał. Bolesława Cieślaka
W czwartek pożegnaliśmy ks. prał. Bolesława Cieślaka. Był wieloletnim proboszczem parafii św. Jana we Włocławku. Zmarł we wtorek w Domu Dobrego Pasterza w Michelinie.    więcej »
q4.pl / 21-08-2014
Teatr Lalek gośił we Włoławku - zdjęcia
W środę (20 sierpnia) we włocławskich świetlicach i na placu zabaw odbyły się przedstawienia kukiełkowe w wykonaniu Teatru Lalek "Czarodziej z Warszawy.    więcej »
q4.pl / 21-08-2014

1 2 3 4 5 
 Włocławek
» Włocławek - Wiadomości
Tym razem przedstawiamy Wzorcownię we Włocławku. Autorem panoram jest Zygmunt Dobrosielski
więcej » 


» Włocławek - Sport
W dniach od 26 do 29 sierpnia rozpoczynają się bezpłatne zajęcia nauki gry w tenisa ziemnego "Wakacje na kortach z Akademią Tenisa SPIN"
więcej » 


 Nasza galeria
Bulwar Sztuki z Teatrem Impresaryjnym
zobacz » 
 W skrócie
» Region
Gwiazdą wieczoru w ramach Pikniku była Urszula. Ponadto na przybyłych czekało wiele innych atrakcji
więcej » 


» Zapowiedzi
W odświeżonym i zaskakującym składzie, z zupełnie nowymi skeczami, pomysłami i energią czołówka polskich kabaretów pojawi się na największych scenach rozrywkowych w kraju.
więcej » 


Wszystkim wymienionym przyjaciołom wyrażamy szczególne podziękowanie za dotychczasową współpracę.
Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2014 Włocławski Portal Internetowy