www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek
 Foto temat
9. kolejka rozgrywek Choceńskiej Ligi Futsalu
Inne
 Włocławska galeria
Dzień Babci i Dziadka w Galileo
 Włocławek - Wiadomości

Powstanie miejsce pochówku zwierząt?  
Jest szansa na powstanie miejsca pochówku zwierząt domowych oraz na rozbudowę schroniska dla zwierząt we Włocławku.    więcej »
q4.pl / dodane 1 godzinę i 47 minut temu

 R E K L A M Adalej 

Posiedzą za pobicie ze skutkiem śmiertelnym
Zatrzymani przez włocławskich policjantów dwaj mieszkańcy Włocławka zostali tymczasowo aresztowani na 3 miesiące. Obaj są podejrzani o pobicie 55-latka, który zmarł w szpitalu. Kodeks karny za przestępstwo to przewiduje karę do 10 lat więzienia.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 9 minut temu
Dziś pierwsze spotkanie z cyklu ''Alfabet Sztuki Współczesnej''
To nowa propozycja Galerii Sztuki Współczesnej skierowana do dorosłych pragnących poszerzyć swoją wiedzę o sztuce.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 26 minut temu
Janusz Dzięcioł pomoże usprawnić Straż Miejską  
Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski podczas poniedziałkowej konferencji prasowej w Urzędzie Miasta zapowiedział zmiany w funkcjonowaniu Straży Miejskiej. Pomoc w tym zakresie zapowiedział najbardziej znany chyba wśród strażników miejskich w Polsce Janusz Dzięcioł.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 28 minut temu
O ''odpowiedzialności biznesu'' w Inkubatorze
11 lutego w godzinach 9.00 – 12.00 we Włocławskim Inkubatorze Innowacji i Przedsiębiorczości odbędzie się bezpłatne spotkanie dla przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, poświęcone społecznej odpowiedzialności biznesu.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 29 minut temu
Przypominamy przedsiębiorcom o ważnym terminie
Urząd Miasta Włocławek - Wydział Rozwoju Miasta – Referat Ewidencji Gospodarczej przypomina przedsiębiorcom posiadającym ważne zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, że z dniem 31 stycznia 2015 r. upływa termin złożenia pisemnego oświadczenia o wartości sprzedaży poszczególnych rodzajów napojów alkoholowych w roku minionym oraz wniesienia opłaty za korzystanie z wymienionych zezwoleń w roku 2015.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 32 minuty temu
Włocławianie mogą zapalić wirtualny znicz
Zamieszczenie wirtualnego nekrologu, zapalenie wirtualnego znicza... Teraz jest to możliwe na stronie internetowej cmentarzy komunalnych.    więcej »
q4.pl / 26-01-2015
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
Szkoła Podstawowa nr 18 i Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli przy Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego organizują Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego „Easy English”.    więcej »
q4.pl / 26-01-2015
Walentynkowy konkurs ''Kocham Cię…i Włocławek''
Centrum handlowe Wzorcownia i Urząd Miasta Włocławek ogłaszają walentynkowy konkurs ''Kocham Cię…i Włocławek!''    więcej »
q4.pl / 26-01-2015
Środa z Funduszami dla przedsiębiorców
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Włocławku zaprasza na kolejne spotkanie informacyjne z cyklu ''Środa z Funduszami dla…''. Tym razem będzie ono poświęcone unijnemu wsparciu dla firm w latach 2014-2020. Spotkanie odbędzie się 4 lutego br. w Przedstawicielstwie Urzędu Marszałkowskiego we Włocławku.    więcej »
q4.pl / 26-01-2015
Uroczystości pogrzebowe Andrzeja Sołtysiaka (3)
W nocy z soboty na niedzielę zmarł Andrzej Sołtysiak. Dyrektor nieistniejącego od niedawna wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Włocławek.    więcej »
q4.pl / 26-01-2015
X Koncert Wielu Serc - galeria
W piątek w Centrum Kultury Browar B. odbył się X Koncert Wielu Serc, którego organizatorem było Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO.    więcej »
q4.pl / 26-01-2015
Studniówki 2015. Galerie zdjęciowe
W miniony weekend we Włocławku i w pobliskich miejscowościach odbyły się bale maturalne. W poniższym artykule prezentujemy relacje zdjęciowe z pięciu studniówek.    więcej »
q4.pl / 26-01-2015
Możliwe dofinansowanie na usunięcie azbestu
Trwa nabór wniosków na dofinansowanie usuwania wyrobów azbestowych w 2015 roku. Kwota środków z budżetu miasta przeznaczonych na dofinansowanie dla osób fizycznych wynosi 50 000 zł.    więcej »
q4.pl / 26-01-2015
Bezpłatne warsztaty z autoprezentacji w WSHE
Akademickie Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej organizuje spotkanie warsztatowe pt. ''Autoprezentacja – ważny krok ku karierze zawodowej''.    więcej »
q4.pl / 26-01-2015

1 2 3 4 5 
 Włocławek
» Włocławek - Wiadomości
Swoją pomoc w zakresie zmian w Straży Miejskiej zapowiedział najbardziej znany funkcjonariusz Janusz Dzięcioł
więcej » 


» Włocławek - Sport
Prowadzące w tabeli trzy drużyny pokonały swoich rywali.
więcej » 


 Nasza galeria
Studniówka Liceum Ogólnokształcącego w Choceniu
zobacz » 
 W skrócie
» Region
Budżet będzie wynosił ponad 11 mln., z 387 tys., zł niedoboru.
więcej » 


» Zapowiedzi
Publiczność będzie miała okazję obejrzeć najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju zatytułowany ''Jerzyk dzisiaj nie pije''.
więcej » 


Wszystkim wymienionym przyjaciołom wyrażamy szczególne podziękowanie za dotychczasową współpracę.
Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2015 Włocławski Portal Internetowy