Włocławek - Wiadomości: 22 lipca, na scenie na wodzie przy Bulwarach im. J. Piłsudskiego, odbył się ... W sąsiedztwie Międzyosiedlowego Basenu Miejskiego przy ul. Wysokiej dostępna ... Lubisz śpiewać? Chcesz spróbować swoich sił? Zapraszamy do wspólnej zabawy! ... Włocławek - Sport: W ubiegłym tygodniu na lotnisku Aeroklubu Włocławskiego w Kruszynie odbywały ... W portugalskiej Tavirze zakończyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Świata ISAF. ... W poprzedniej edycji było obecnych 8 szkół z Włocławka, tegoroczne ... Prasa - Włocławek: Pierwszą łopatę wbiją, gdy tylko rozstrzygnięty zostanie przetarg na ... W oddziale spółki Agros-Nova - "Przetwory” we Włocławku w tym ... Dzięki pomocy wielu ludzi zwierzęta we włocławskim schronisku mają lepsze ...
www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek
 Foto temat
Romanse rosyjskie i nie tylko - cz.II
Inne
 Włocławska galeria
Wakacyjny program BARKA - Gry uliczne z ZHP
 Włocławek - Wiadomości

Romanse rosyjskie i nie tylko - na pływającej scenie (zdjęcia)
22 lipca, na scenie na wodzie przy Bulwarach im. J. Piłsudskiego, odbył się koncert w wykonaniu Juliany Kurkowskiej oraz Inny Kamarian, artystek polskiego pochodzenia z Uzbekistanu. Przedstawiamy relację zdjęciową z wydarzenia.    więcej »
q4.pl / dodane 48 minut temu

 R E K L A M Adalej 

Mini Park Linowy przy basenie już otwarty
W sąsiedztwie Międzyosiedlowego Basenu Miejskiego przy ul. Wysokiej dostępna jest kolejna atrakcja. Mini Park Linowy to rozrywka, która ucieszy przede wszystkim najmłodszych.     więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 19 minut temu
Muzyczny Bulwar Sztuki już w najbliższą niedzielę
Lubisz śpiewać? Chcesz spróbować swoich sił? Zapraszamy do wspólnej zabawy! Bulwar Sztuki, który odbędzie się 27 lipca od godz. 15.00 na scenie na Wiśle, będzie Bulwarem Piosenki.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 33 minuty temu
Miejska Biblioteka Publiczna kupi nowe książki dla czytelników
Dzięki udziałowi w Programie Biblioteki Narodowej Priorytet 1- Zakup nowości wydawniczych dla bibliotek, Miejska  Biblioteka Publiczna otrzymała dotację w kwocie 22.680 zł na zakup nowości wydawniczych.    więcej »
q4.pl / dodane 2 godziny i 36 minut temu
Autostrada znacznie odciążyła DK 91
Na odcinku DK 91 pomiędzy Włocławkiem a Nowym Ciechocinkiem natężenie ruchu spadło trzykrotnie. Chodziło o zbadanie wpływu nowo wybudowanej autostrady na dotychczasowy układ komunikacyjny województwa.    więcej »
q4.pl / 23-07-2014
Włocławek w Panoramie - kolejne zdjęcia
W ubiegłym tygodniu zaprezentowaliśmy Państwu zdjęcia panoramiczne autorstwa Pana Zygmunta Dobrosielskiego, przedstawiające Przystań Wioślarską w ciągu dnia. W tym tygodniu proponujemy zdjęcia tego samego obiektu ale wykonane w godzinach wieczornych, w czasie zachodu słońca.    więcej »
q4.pl / 22-07-2014
Rozmawiali o ekologii. Gimnazjum nr 14  
Emitujemy pierwszy z programów ekologicznych, które realizowane są w gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych z Włocławka oraz regionu. Poniżej materiał z Gimnazjum nr 14.    więcej »
q4.pl / 22-07-2014
W sobotę Piknik Militarny! 
Już w najbliższą sobotę (26 lipca) na terenie strzelnicy byłego poligonu wojskowego odbędzie się drugi włocławski Piknik Militarny. Rozpoczęcie imprezy zaplanowane jest na godzinę 11, a atrakcje dla zwiedzających dostępne będą do godziny 16.    więcej »
q4.pl / 22-07-2014
Japońskie samochody opanowały Włocławek
Czwarty już zlot miłośników ''podrasowanych'' aut japońskich, Meeting of Japanese Toys, odbył się we Włocławku.    więcej »
q4.pl / 22-07-2014
O ekologii wśród młodzieży. Poseł na Sejm RP Domicela Kopaczewska  
Gościem Studia Q4 była Poseł na Sejm RP Domicela Kopaczewska, a tematem spotkania była edukacja ekologiczna młodzieży.    więcej »
q4.pl / 22-07-2014
Alarm bombowy w Prokuraturze Rejonowej
W dniu dzisiejszym Prokuratura Rejonowa przy ul. Okrężnej otrzymała wiadomość e-mail o podłożonym ładunku wybuchowym.    więcej »
q4.pl / 22-07-2014
Wchodzą w życie nowe przepisy jazdy autobusami MPK
Z dniem 25 lipca wejdzie w życie najnowsza uchwała Rady Miasta Włocławka określająca regulamin przewozu osób i bagażu autobusami MPK.    więcej »
q4.pl / 22-07-2014
Na stadionie OSiR trwają ostatnie odbiory
Po wakacjach włocławianie będą mogli korzystać z przebudowanego stadionu Ośrodku Sportu i Rekreacji.    więcej »
q4.pl / 22-07-2014
Ruszyły prace na Al. Kazimierza Wielkiego
Miejski Zarząd Dróg we Włocławku informuje, że rozpoczęto roboty budowlane na przeznaczonym do remontu dwukilometrowym odcinku Al. Kazimierza Wielkiego.    więcej »
q4.pl / 22-07-2014
''Wyprawka szkolna'' dla ponad tysiąca uczniów
W tym roku dla uczniów z wszystkich klas objętych programem wprowadzono jednolite kryterium dochodowe, z ustawy o świadczeniach rodzinnych.    więcej »
q4.pl / 22-07-2014

1 2 3 4 5 

 Włocławek
» Włocławek - Wiadomości
Już w najbliższą sobotę (26 lipca) na terenie strzelnicy byłego poligonu wojskowego odbędzie się drugi włocławski Piknik Militarny
więcej » 


» Włocławek - Sport
Bez wątpienia Mistrzostwa były bardzo udane dla reprezentacji Aeroklubu Włocławskiego. Przedstawiamy pełną relację
więcej » 


 Nasza galeria
Mikrolotowe Mistrzostwa Polski - loty zawodnicze - cz. II
zobacz » 
 W skrócie
» Region
W ubiegły weekend (18-20 lipca) w Kutnie odbył się Zlot Grup Rekonstrukcji Historycznych "Odyseja Historyczna Odsłona V"
więcej » 


» Zapowiedzi
Znany przede wszystkim z nastrojowych ballad wokalista z ochrypłym głosem zaśpiewa jesienią we Włocławku!
więcej » 


Wszystkim wymienionym przyjaciołom wyrażamy szczególne podziękowanie za dotychczasową współpracę.
Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2014 Włocławski Portal Internetowy