Włocławek - Wiadomości: W niedzielę odbył się po raz pierwszy w historii naszego miasta Festiwal ... Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Informacji Turystycznej ... W dniu 1 września 2014 r. Rada Nadzorcza ANWIL S.A. oddelegowała do ... Włocławek - Sport: W sobotę zakończyły się XIV Międzynarodowe Włocławskie Zawody Balonowe we ... Prezentujemy zdjęcia z piątkowego, popołudniowego lotu balonów w ramach ... W dniach od 25 do 29 sierpnia w ramach akcji Wakacje na Kortach z Akademią ... Prasa - Włocławek: Pierwszą łopatę wbiją, gdy tylko rozstrzygnięty zostanie przetarg na ... W oddziale spółki Agros-Nova - "Przetwory” we Włocławku w tym ... Dzięki pomocy wielu ludzi zwierzęta we włocławskim schronisku mają lepsze ...
www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek
 Foto temat
Festyn rodzinny na os. Południe cz.III
Inne
 Włocławska galeria
I Festiwal Smoczych Łodzi we Włocławku cz. V
 Włocławek - Wiadomości

I Festiwal Smoczych Łodzi we Włocławku - relacja wideo i zdjęcia 
W niedzielę odbył się po raz pierwszy w historii naszego miasta Festiwal Smoczych Łodzi. Przedstawiamy pełną relację z tego wydarzenia.    więcej »
q4.pl / 02-09-2014

 R E K L A M Adalej 

Trwają zapisy na wycieczkę autokarową na festyn ''Wehikuł czasu''
Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Informacji Turystycznej informuje, iż organizuje wycieczkę autokarową na festyn archeologiczny ''Wehikuł czasu'' w Parku Kulturowym Wietrzychowice.    więcej »
q4.pl / 02-09-2014
Zmiana w składzie Zarządu ANIWL S.A.
W dniu 1 września 2014 r. Rada Nadzorcza ANWIL S.A. oddelegowała do czasowego pełnienia funkcji Prezesa ANWIL S.A. na okres trzech miesięcy Pana Piotra Chełmińskiego, Przewodniczącego Rady Nadzorczej ANWIL S.A. i jednocześnie Członka Zarządu PKN ORLEN ds. Rozwoju i Energetyki. Jednocześnie Rada Nadzorcza powołała w skład Zarządu Spółki Pana Mirosława Kwiatkowskiego. Obecnie Zarząd ANWIL S.A. liczy czterech członków.    więcej »
q4.pl / 02-09-2014
Trwa nabór na kursy kwalifikacyjne
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku, publiczna placówka oświaty dorosłych, zaprasza na bezpłatne kwalifikacyjne kursy zawodowe.    więcej »
q4.pl / 02-09-2014
MPEC zmodernizuje wewnętrzną sieć przeciwpożarową
Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej we Włocławku poszukuje wykonawcy dokumentacji projektowej modernizacji wewnętrznej sieci przeciwpożarowej na terenie Ciepłowni MPEC Sp. z o.o. przy ulicy Teligi celem zabezpieczenia p.poż. istniejącego placu składowania miału węglowego.    więcej »
q4.pl / 02-09-2014
Przy ul. Bartnickiej powstanie boisko do piłki nożnej
Budowa boiska przy Bartnickiej była jedną z propozycji budżetu obywatelskiego na 2014 rok i zdobyła największą liczbę głosów.    więcej »
q4.pl / 02-09-2014
Włocławek zaoszczędził na zakupie energii elektrycznej
W 2010 roku Włocławek przystąpił do realizacji zadania pn. ''Program energooszczędny oświetlania ulic''. Sukcesywnie instalowane są szafki oświetleniowe z reduktorem mocy, którym można zarządzać przez Internet.    więcej »
q4.pl / 02-09-2014
Włocławska młodzież stawia na kierunki praktyczne
Podsumowano nabór w szkołach ponadgimnazjalnych.    więcej »
q4.pl / 02-09-2014
Wojtkowski i Person o sprawach ważnych dla miasta  
Poseł i kandydat na prezydenta Włocławka Marek Wojtkowski będzie pytał włocławian o najistotniejsze sprawy dla miasta. Ankieta ma trafić do wszystkich gospodarstw domowych.    więcej »
q4.pl / 01-09-2014
Włocławek upamiętnił 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej (2)
O godz. 12.00 pod Pomnikiem Żołnierza Polskiego na placu Wolności odbyły się włocławskie obchody upamiętniające 75. rocznicę wybuchu II wojny światowej.    więcej »
q4.pl / 01-09-2014
We Wzorcowni znikają ręce!
Uwierzyć w rzeczy z pozoru niemożliwe będzie można odwiedzając we Wzorcowni wystawę Exploratorium. Przez cały wrzesień na dzieci i dorosłych czeka ponad 35 eksponatów i doświadczeń, które sprawiają, że nauka sama wchodzi do głowy!    więcej »
q4.pl / 01-09-2014
Weź udział w charytatywnym Maratonie Zumby
Osoby, które chciałyby zrzucić zbędne kalorie, dobrze się bawić, a przy okazji pomóc biednym dzieciom, mogą przyjść w weekend na Halę Widowiskowo - Sportową OSiR (Al. Chopina 12).    więcej »
q4.pl / 01-09-2014
Już w sobotę IV Targi Podręczników
Już po raz czwarty Młody Włocławek organizuje Targi Używanych Podręczników. Targi są zorganizowane w celu ułatwienia dostępu uczniom do kupna tanich podręczników szkolnych oraz sprzedaży nieużywanych już książek. Zebranie w jednym miejscu większości niezbędnych podręczników niewątpliwie pomoże uczniom w odnalezieniu obowiązkowych książek oraz zaoszczędzi dużo czasu.    więcej »
q4.pl / 01-09-2014
Dziś rozpoczyna funkcjonowanie nowa placówka oświatowa
W skład Zespołu Szkół Ogólnokształcących wchodzą: Gimnazjum Dwujęzyczne we Włocławku oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku. Obie placówki będą funkcjonować w jednym budynku przy ul. Mickiewicza 6.    więcej »
q4.pl / 01-09-2014
Przedpremierowy pokaz filmu w DKF Ósemka
''Czy Noam Chomsky jest wysoki czy szczęśliwy?'' - to tytuł najnowszego dokumentu Michela Gondry'ego (twórcy m.in. ''Zakochanego bez pamięci''), który jest animowaną rozmową z Noamem Chomskym - jednym z największych myślicieli XX i XXI wieku, amerykańskim lingwistą i filozofem.    więcej »
q4.pl / 01-09-2014

1 2 3 4 5 
 Włocławek
» Włocławek - Wiadomości
Wycieczka odbędzie się w niedzielę 7 września, natomiast zapisy prowadzone są do piątku, do godziny 12.00.
więcej » 


» Włocławek - Sport
Tegoroczne zawody przejdą do historii, a to za sprawą bardzo dobrych wyników włocławskich załóg
więcej » 


 Nasza galeria
Wieczorna gala balonów - cz.II
zobacz » 
 W skrócie
» Region
W Czołowie odbyły się uroczystości upamiętniające wybuch II Wojny Światowej
więcej » 


» Zapowiedzi
W odświeżonym i zaskakującym składzie, z zupełnie nowymi skeczami, pomysłami i energią czołówka polskich kabaretów pojawi się na największych scenach rozrywkowych w kraju.
więcej » 


Wszystkim wymienionym przyjaciołom wyrażamy szczególne podziękowanie za dotychczasową współpracę.
Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2014 Włocławski Portal Internetowy