Włocławek - Wiadomości: W piątek odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców ... Wojciech Prokopowicz, który zamierza startować w wyborach samorządowych z ... W piątek na nowym stadionie OSiR we Włocławku odbyło się spotkanie ... Włocławek - Sport: Prezydent Włocławka Andrzej Pałucki spotkał się w sali konferencyjnej nowej ... 14 września na stadionie Włocłavii odbył się turniej ORLEN CUP 2014. Oryginalna piłka Spalding, jaką w tym sezonie grać będą koszykarze w Tauron ... Prasa - Włocławek: Pierwszą łopatę wbiją, gdy tylko rozstrzygnięty zostanie przetarg na ... W oddziale spółki Agros-Nova - "Przetwory” we Włocławku w tym ... Dzięki pomocy wielu ludzi zwierzęta we włocławskim schronisku mają lepsze ...
www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek
 Foto temat
V Plener Malarski Osób Niepełnosprawnych ''Włocławek Sercem Malowany''
Inne
 Włocławska galeria
Włocławek upamiętnił rocznicę agresji sowieckiej na Polskę cz. 2
 Włocławek - Wiadomości

Członkowie KWW Mieszkańcy Włocławka rozpoczynają spotkania z wyborcami  
W piątek odbyła się konferencja prasowa Komitetu Wyborczego Wyborców Mieszkańcy Włocławka, podczas której poinformowano o rozpoczęciu cyklu spotkań z mieszkańcami.    więcej »
q4.pl / 19-09-2014

 R E K L A M Adalej 

Wyrzucony z partii czy nie?  
Wojciech Prokopowicz, który zamierza startować w wyborach samorządowych z listy KWW Mieszkańcy Włocławka, został wyrzucony z partii Polska Razem Jarosława Gowina. O tym fakcie dowiedział się na konferencji prasowej, w której brał udział.    więcej »
q4.pl / 19-09-2014
Klucze do stadionu przekazane. W sobotę wielkie otwarcie!  
W piątek na nowym stadionie OSiR we Włocławku odbyło się spotkanie prezydenta Włocławka Andrzeja Pałuckiego z przedstawicielami wykonawcy inwestycji z firmy ALSTAL Grupa Budowlana.    więcej »
q4.pl / 19-09-2014
Kolejny wypadek na drodze na Pikutkowo
Włocławscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło na drodze K-62 pomiędzy Pikutkowem a Włocławkiem. W zdarzeniu dwóch samochodów, jedna osoba odniosła obrażenia i trafiła do szpitala.     więcej »
q4.pl / 19-09-2014
Wypadek z udziałem rowerzystów
Włocławscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie zderzenia się dwóch rowerzystów przy ul. Kapitulnej we Włocławku. Jedna osoba trafiła do szpitala.    więcej »
q4.pl / 19-09-2014
W sobotę koniecznie przyjdź na stadion!
W sobotę 20 września 300 osób będzie się zmagać i dobrze bawić na stadionie OSiR w ramach pierwszej Olimpiady Hefajstosa Włocławek dla Osób Niepełnosprawnych.    więcej »
q4.pl / 19-09-2014
Ciekawe spotkanie dla entuzjastów fotografii
W niedzielę 21 września o godzinie 17:30 Centrum Kultury ''Browar B.'' zaprasza do Galerii Fotografii ''Migawka'' na spotkanie z artystą fotografikiem Januszem Buczkowskim, jedną z legendarnych postaci polskiej fotografii artystycznej.     więcej »
q4.pl / 19-09-2014
Gdzie warto się wybrać i co zobaczyć w weekend?
Warto poznać ofertę kulturalną Włocławka na najbliższy  weekend.    więcej »
q4.pl / 19-09-2014
Happening z okazji Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Rozwoju
Od 16 do 22 września trwa Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu, który w tym roku ma na celu pokazać i uświadomić mieszkańcom, że przekazanie więcej przestrzeni w miastach na rzecz pieszych, rowerzystów i użytkowników transportu publicznego to najważniejszy aspekt poprawy jakości przestrzeni publicznej i tworzenia miasta przyjaznego ludziom, a nie samochodom.    więcej »
q4.pl / 19-09-2014
Ponad 900 wolnych miejsc pracy i stażu czeka na bezrobotnych (1)
Według danych z Powiatowego Urzędu Pracy we Włocławku, na koniec sierpnia 2014 roku liczba zarejestrowanych bezrobotnych wyniosła 17 687 osób (w powiecie grodzkim – 9 402 osoby, w powiecie ziemskim – 8 285 osoby).    więcej »
q4.pl / 19-09-2014
Przebudowany stadion OSiR zainaugurował działalność 
W środę 17 września przebudowany stadion Ośrodka Sportu i Rekreacji zainaugurował swoją działalność. W meczu, w ramach eliminacji do mistrzostw świata, kobieca reprezentacja Polski pokonała drużynę Bośni i Hercegowiny 3:1.    więcej »
q4.pl / 19-09-2014
PiS wystartuje w wyborach wraz z koalicjantami  
Podczas czwartkowej konferencji prasowej przedstawiciele włocławskich struktur Prawa i Sprawiedliwości poinformowali o planach wyborczych. PiS wystawi listy kandydatów w województwie m.in. wspólnie z ugrupowaniem Polska Razem Jarosława Gowina.    więcej »
q4.pl / 19-09-2014
Włocławska prewencja z wizytą w szkołach
Początek roku szkolnego to spotkania przedstawicieli prewencji z najmłodszymi uczniami, którzy dopiero rozpoczęli naukę w szkole. W prosty sposób i przy pomocy miasteczka ruchu drogowego przekazywana jest wiedza dotycząca bezpieczeństwa w ruchu drogowym.    więcej »
q4.pl / 18-09-2014
Włocławek upamiętnił rocznicę agresji sowieckiej na Polskę (1)
We Włocławku odbyły się uroczystości upamiętniające 75. rocznicę agresji sowieckiej na Polskę.    więcej »
q4.pl / 18-09-2014
Witajcie w naszej bajce – inauguracja roku szkolnego
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 2-5 lat na imprezę inaugurującą rozpoczęcie roku szkolnego w Akademii Sukcesu Bystrzak.    więcej »
q4.pl / 18-09-2014

1 2 3 4 5 
 Włocławek
» Włocławek - Wiadomości
300 osób będzie się zmagać i dobrze bawić na stadionie OSiR w ramach pierwszej Olimpiady Hefajstosa Włocławek dla Osób Niepełnosprawnych.
więcej » 


» Włocławek - Sport
Oryginalna piłka Spalding czeka na osobę, która zakupi tysięczny karnet na mecze Anwilu Włocławek.
więcej » 


 Nasza galeria
Orlen Cup 2014 cz. 2
zobacz » 
 W skrócie
» Region
W niedzielę (14 września) w Parku Śmiłowice odbyły się Dożynki Gminno-Parafialne
więcej » 


» Zapowiedzi
Natalia Natu Przybysz z zespołem i Tymon Tymański & The Transistors w ramach plenerowej trasy „Spragnieni lata” zagoszczą we Włocławku
więcej » 


Wszystkim wymienionym przyjaciołom wyrażamy szczególne podziękowanie za dotychczasową współpracę.
Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2014 Włocławski Portal Internetowy