Włocławek - Wiadomości: Przed sobotnimi uroczystościami upamiętniającymi 30. rocznicę męczeńskiej ... We wtorek 28 października, we Włocławku odbędzie się zbiórka przedmiotów ... W dniach 23 -25 października br. odbędzie się we Włocławku XXIV Forum ... Włocławek - Sport: W Wilkowicach odbył się Puchar Polski Mieszanych Sztuk Walki dzieci ... Reprezentanci Włocławskiego Klubu Karate Kyokushin wzięli udział w XIII ... W słoneczny jedenasty dzień października 2014r. na Hali sportowej przy ulicy ... Prasa - Włocławek: Pierwszą łopatę wbiją, gdy tylko rozstrzygnięty zostanie przetarg na ... W oddziale spółki Agros-Nova - "Przetwory” we Włocławku w tym ... Dzięki pomocy wielu ludzi zwierzęta we włocławskim schronisku mają lepsze ...
www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek
 W obiektywie
Konwencja Wyborcza SLD
zobacz 
 Włocławska galeria
Wernisaż wystawy Grzegorza Bieniasa
 Włocławek - Wiadomości

Z promilami za kierownicą
foto Archiwum q4.pl
WYPADKI. Ryzykują nie tylko swoim życiem... W miniony weekend policja zatrzymała na włocławskich ulicach trzech pijanych kierowców. W ubiegłym tygodniu na alei Królowej Jadwigi we Włocławku w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę zginął włocławski taksówkarz Jerzy N.

 R E K L A M Adalej 


Niestety, nawet takie tragedie jak ta, nie powstrzymują od siadania za kierownicą po wypiciu alkoholu. Tylko w ciągu ostatnich trzech dni włocławscy policjanci przyłapali na pijanej jeździe trzech kierowców. W sobotę w nocy stróże prawa zatrzymali na ulicy Wojska Polskiego 25-letnią Sylwię R. Kierowała audi 80 mając 1,26 promili w wydychanym powietrzu. Następnego dnia rankiem policjanci przerwali pijaną jazdę 22-letniemu Arturowi N., który prowadził opla na alei Kazimierza Wielkiego, mimo że alkomat wskazał 1,3 promile w wydychanym powietrzu. Najbardziej pijany z tej trójki - 54-letni Wojciech J. został przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu w niedzielne popołudnie. Prowadził fiata uno mając 1,9 promili w wydychanym powietrzu. Za kierowanie autem pod wpływem alkoholu wszyscy zatrzymani będą odpowiadać przed sądem.

MAŁGORZATA GOŹDZIALSKA
Gazeta Kujawska08-02-2006Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2014 Włocławski Portal Internetowy