Włocławek - Wiadomości: 1 listopada tradycyjnie odwiedzamy wraz z rodzinami groby najbliższych. ... 1 listopada wspólnie będziemy przeżywać Wszystkich Świętych. Tradycyjnie w ... Kandydat na prezydenta Włocławka Jacek Lebiedziński podczas zwołanej przez ... Włocławek - Sport: 25 października odbyły się Mistrzostwa Polski IBK Kyokushin w Łubowie. W ... Karatecy Akademii Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek, trenujący na co ... Bokserzy klubu sportowego Champion brali udział w Międzywojewódzkich ... Prasa - Włocławek: Pierwszą łopatę wbiją, gdy tylko rozstrzygnięty zostanie przetarg na ... W oddziale spółki Agros-Nova - "Przetwory” we Włocławku w tym ... Dzięki pomocy wielu ludzi zwierzęta we włocławskim schronisku mają lepsze ...
www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4

Włocławek
 W obiektywie
Wieczór poezji ks. Jana Twardowskiego w Kowalu
zobacz 
 Włocławska galeria
Wernisaż prac Janusza Buczkowskiego
 Włocławek - Wiadomości

Z promilami za kierownicą
foto Archiwum q4.pl
WYPADKI. Ryzykują nie tylko swoim życiem... W miniony weekend policja zatrzymała na włocławskich ulicach trzech pijanych kierowców. W ubiegłym tygodniu na alei Królowej Jadwigi we Włocławku w wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę zginął włocławski taksówkarz Jerzy N.

 R E K L A M Adalej 


Niestety, nawet takie tragedie jak ta, nie powstrzymują od siadania za kierownicą po wypiciu alkoholu. Tylko w ciągu ostatnich trzech dni włocławscy policjanci przyłapali na pijanej jeździe trzech kierowców. W sobotę w nocy stróże prawa zatrzymali na ulicy Wojska Polskiego 25-letnią Sylwię R. Kierowała audi 80 mając 1,26 promili w wydychanym powietrzu. Następnego dnia rankiem policjanci przerwali pijaną jazdę 22-letniemu Arturowi N., który prowadził opla na alei Kazimierza Wielkiego, mimo że alkomat wskazał 1,3 promile w wydychanym powietrzu. Najbardziej pijany z tej trójki - 54-letni Wojciech J. został przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu w niedzielne popołudnie. Prowadził fiata uno mając 1,9 promili w wydychanym powietrzu. Za kierowanie autem pod wpływem alkoholu wszyscy zatrzymani będą odpowiadać przed sądem.

MAŁGORZATA GOŹDZIALSKA
Gazeta Kujawska08-02-2006Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Dla prasy  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2014 Włocławski Portal Internetowy