www.q4.pl Poczta Mieszkańcy mówią Forum Zwierzaki Czat Moje q4
Włocławek
 W obiektywie
Gala wręczenia nagród w konkursie na scenariusz gry miejskiej
zobacz 
 Włocławska galeria
Inauguracja 8 Festiwalu Nauki, Kultury i Przedsiębiorczości
 Włocławek - Wiadomości

"Eskulap 2004" - statuetki rozdane
Foto: q4.pl
W dniu 16 kwietnia br. (sobota) o godzinie 11.00 w Urzędzie Miasta przy ul. Zielony Rynek 11/13 we Włocławku odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji Plebiscytu pacjentów o tytuł „Eskulap 2004”, połączone z wręczeniem statuetek i dyplomów laureatom plebiscytu.

 R E K L A M Adalej 


Na kuponach zamieszczanych w Gazecie Kujawskiej czytelnicy oddawali swoje głosy na lekarzy rodzinnych i różnych specjalności, a także po raz pierwszy w tej edycji na pielęgniarkę z terenu Kujaw i Ziemi Dobrzyńskiej.
Od Czytelników „Kujawskiej” w plebiscycie Kujawskiej Informacji Gospodarczej „Eskulap 2004” napłynęło prawie 7 tyś. Kuponów, o 2 tysiące więcej niż w roku ubiegły,

Podsumowujemy plebiscyt „Eskulap 2004”, który już po raz drugi zorganizowała Informacja Medyczna, wchodząca w skład Kujawskiej Informacji Gospodar­czej we Włocławku.
Komisja, któ­rej przewodniczyła Dorota Dzięgelewska, wiceprezydent Włoc­ławka, podsumowała kilkumie­sięczną akcję.

Organizatorem plebiscytu była Kujawska Informacja Gospodarcza. Patronat nad konkursem objęli Wicewojewoda Kujawsko-Pomorski, Prezydent Włocławka oraz starostowie powiatu włocławskiego, rypińskiego lipnowskiego, aleksandrowskiego, radziejowskiego, golubsko-dobrzyńskiego.

Patronat medialny nad plebiscytem sprawowały: Gazeta Kujawska, Życie Włocławka, Radio W, Radio Brawo, Telewizja Kujawy, Puls Regionu. Natomiast sponsorami byli: Toyota Jaworski, POHZ Osięciny, Proszkownia Mleka Piotrków Kujawski, Sugar-Pol, KFMR Krukowiak, Wiksbud Sp. z o.o, PPPH Masdrób, KZP „Druk-pak” S.A.

         Podczas uroczystości zostały ogłoszone wyniki plebiscytu, wręczone statuetki i dyplomy. Ponadto, Wicewojewoda Arkadiusz Horonziak wręczył odznaczenia państwowe przyznane przez Prezydenta RP

1.     Srebrny Krzyż Zasługi Pani Ewie Błasiak lekarzowi z Przychodni Rodzinnej „Na Plantach” we Włocławku za zasługi w pracy zawodowej, za działalność społeczną i charytatywną

2.     Srebrny Krzyż Zasługi Panu Jerzemu Chajkowskiemu ordynatorowi Oddziału Urologii Szpitala Wojewódzkiego we Włocławku za zasługi w działalności na rzecz społeczności lokalnej .

Na zakończenie uroczystości odbyła się cześć artystyczna

We Włocławku tytuł „Eskulapa 2004” otrzymali: Piotr Ignatowski, lekarz rodzinny z MZOZ przy ul. Kaliskiej, Emanuel Kalejaiye, lekarz specjalista, pro­wadzący Prywatną Praktykę Lekarską oraz pielęgniarka Danuta Płoszaj z MZOZ przy ul. Kaliskiej. Tytuł „Eskulapa 2004” w po­wiecie włocławskim przyznano: lekarzowi rodzinnemu Jadwidze Wojciechowskiej z „Lubramedu” w Lubrańcu i Jadwidze Kurkiewicz, pielęgniarce z NZOZ „Pro-Med.” w Choceniu. Wśród specjalistów tytułu nie przyznano. W Lipnie najczęściej głosowa­no na: Janusza Wiśniewskiego, lekarza rodzinnego z NZOZ „Wimed", Zbigniewa Placka, le­karza specjalistę z „Bra-Medu” oraz pielęgniarkę Renatę Galczak, również z „Bra-Medu”.

W powiecie radziejowskim sta­tuetki „Eskulap 2004” otrzymują: Bogusław Przybyłowski, lekarz rodzinny z NZOZ „Zespół Lekar­ski” w Osięcinach, Elżbieta Germanowska, lekarz specjalista z SPZOZ Radziejów oraz Aurelia Rutkowska, pielęgniarka z SP ZOZ Radziejów, na którą głoso­wała rekordowa liczba Czytelni­ków. Pani Aurelia pracuje na od­dziale reumatologii radziejowskiego szpitala. W powiecie aleksandrowskim triumfowali: Elżbieta Chmielewska, lekarz rodzinny z ZOZ w Nieszawie, Alicja Krzemińska, lekarz specjalista, prowadząca prywatny gabinet lekarski oraz pielęgniarka Ewa Pietrus z ZOZ w Nieszawie.

W rejonie rypińskim tytuły „Eskulapa 2004” otrzymały: Da­nuta Brzoskowska, lekarz rodzinny i Barbara Wróbel, lekarz specjalista z ZOZ w Zbójnie. W Rypinie Czytelnicy wybrali Martę Gruszczyńską z NZOZ „Eskulap”. Podsumowanie „Esku­lapa 2004” nastąpi 16 bm. w Urzędzie Miasta we Włocławku. Komisja plebiscytowa przyzna­ła również dyplomy kilkudziesięciu lekarzom i pielęgniarkom.

Na stronie głównej zamieściliśmy aż pięć chronologicznie ułożonych galerii tj. tak jak robiła je Aurelia. Czynimy to z wielką przyjemnością, gdyż odnajdziemy na nich osoby, którym bardzo często powierzamy nasze życie, nasze zdrowie. Mamy nadzieję, że w ten sposób zrobiliśmy przyjemność zainteresowanym.

Informacje zawarte w niniejszym tekście w znacznej części pochodzą z artykułu redaktor Renaty Kudeł – Gazeta Kujawska, publikowanego na naszej stronie internetowej.

q4.pl17-04-2005

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 Multimedia:
OpisRozmiarPobierz
Fragmenty występu artystycznego481 KBpobierz
Wystąpienie wicewojewody Arkadiusza Horonziaka oraz lista nagrodzonych lekarzy powiatu włocławskiego847 KBpobierz
Laureat "Eskulap 2004" dr Igantowski dla q470 KBpobierz
Asystentka wicewojewody odczytuje listę nagrodzonych osób392 KBpobierz
Powitanie gości, organizatorów i uczestników konkursu349 KBpobierz
Prezydent Włocławka gratuluje uczestnikom konkursu381 KBpobierz
Wyniki "Eskulap 2004"170 KBpobierz
Wyniki "Eskulap 2004" - cdn99 KBpobierz
Wyniki konkursu - starostwo włocławskie1.25 MBpobierz
Wyniki konkursu - starostwo włocławskie - cdn1.37 MBpobierz


Napisz do nas  O firmie  Prywatność  Reklama  Komunikaty
Włocławski Portal Internetowy "www.q4.pl" - 87-800 Włocławek ul. Przedmiejska 5 tel/fax (54) 231-28-82
Copyright ˆ 1993-2015 Włocławski Portal Internetowy